KONST / Litografier / Färglitografi 15685033
nr 1568 5033
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 47x36 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:59:29
30/9 10:43:54